Про нас

Єврейський культурний центр «Solomonika» – це затишний та гостинний дім, у якому кожен незалежно від віку знайде собі справу до душі, цікаво та з користю проведе час.

Наші двері відчинені для всіх, хто зацікавлений у самоосвіті, бажає реалізувати власний потенціал і розвинути таланти.

ЄКЦ «SOLOMONIKA» – це світська організація, яка базується на досвіді минулих поколінь. Недаремно кажуть, що той, хто не знає свого минулого, не матиме гідного майбутнього. Тому велику увагу ми приділяємо історії та традиціям єврейського народу, які успішно поєднуємо із сучасними тенденціями.

З нами Ви зможете багато чого навчитися, знайти нових друзів, отримати безцінний досвід, яскраві та позитивні емоції. Є ідея? Ми навчимо, як втілити їх у життя. Є проблема? Ми підкажемо, як успішно подолати її ? Є мрія? Ми втілимо її разом. Приходьте до нас і почніть будувати своє успішне майбутнє з нами! Наш центр було створено за підтримки та парнерства «Джойнт» (JDC) – провідної єврейської гуманітарної організації, яка вже більше тридцяти років рятує життя євреїв та будує їхнє життя на території багатьох країн. Детальну інформацію про JDC ви знайдете на сайті www.JDC.org