Мир на долоні

Ми вміємо чути без слів

Мир на долоні

Мир на долоні

Час:

Четвер, 16:00

Контакт керівника:

З початком воєнних дій в Україні люди з вадами слуху опинилися у дуже складній ситуації. Ці люди не чують вибухів, не можуть своєчасно відреагувати на повітряні тривоги та покликати на допомогу.

Вже більше року вони перебувають у постійному стресі, а через економічні проблеми в країні для людей з подібними вадами скорочені бюджетні програми: спеціалізовані центри закриті, немає роботи. Ці люди виявилися віч-на-віч зі своєю бідою.

Ми відновили роботу проекту «Світ на долоні», основною метою якого є соціалізація людей з інвалідністю шляхом залучення їх до роботи нашого єврейського культурного центру Solomonika. Щоразу до нас у клуб приходять нові учасники, ми разом відзначаємо свята, відвідуємо заходи, їздимо до табору. Щотижня ми проводимо різні заняття: навчаємо в’язати, шити, виготовляти вироби. Надалі ці навички можуть допомогти людям знайти роботу чи отримати додатковий дохід. Також вони відвідують психологічний центр, де працюють спеціалісти. Наш клуб створює для цих людей комфортний домашній простір, в якому вони можуть спілкуватися, розвиватися, інтегруватися в суспільство і тим самим не почуватися ізольованими та незатребуваними.

Наші спеціалісти​

В’язовська Вікторія Юріївна

Адміністатор бази даних

Як проходять заняття в студії