Наша місія та планування роботи на 2023 рік

Будь-якій організації для того, щоб бути успішною, максимально корисною й отримувати найвищі результати, необхідно визначити свою місію.

Ми завжди знали, що потрібно робити, щоб бути успішним центром і приносити учасникам користь і задоволення. Для нас важливі сімейні цінності та унікальність кожної людини, тому ми прагнемо бути теплим, затишним і гостинним місцем, у якому наші відвідувачі почуватимуть себе як удома, а діти розвиватимуться і зростатимуть, стаючи надійним майбутнім єврейської громади Дніпра. Саме тому ми створили такий центр, у якому молодь збирається у комфортному середовищі, розвиває свої здібності, таланти, лідерські якості та навчається корисним навичкам і умінням. Доросла аудиторія зустрічається у своєму клубі, бере участь у яскравих, цікавих заходах, пронизаних єврейськими традиціями та культурою.

24 лютого 2022 року новий напрямок став основною віхою нашого розвитку – ми робили усе можливе, щоб підтримати та врятувати якомога більше людей, постраждалих від війни. Ми переглянули наші цілі та вирішили додати у діяльність ще один принцип – принцип єдності. Саме завдяки згуртованості наша країна вже півтора роки докладає надзусиль, щоб перемогти жахливе зло, яке прийшло на нашу землю

І тепер основні принципи нашого центру: єдність, сімейність і унікальність.

Єдність

Усі люди в Україні опинилися в небезпеці. Ворогу байдуже, хто ми – українці чи євреї, йому важливо знищити нас і поневолити. Єврейський народ за свою довгу історію добре знає, що це таке і до чого призводить. Тому в такий скрутний для нашої країни час , коли ворог у кілька разів переважавав нас у кількості, ми вирішили, що наша сила полягає в єдності, і це є основою для нашої боротьби, стійкості та мужності. Єврейський народ ніколи не боявся своїх ворогів і завжди сміливо дивився страху у вічі. І цей разу не став для нас винятком. Тому від самого початку війни ми, не замислюючись, прийняли рішення бути єдиними з народом України і робити все можливе, щоб допомагати не лише єврейському населенню, а й усім, хто постраждав від воєнних дій у нашій країні.

Сімейність

Сімейні цінності найважливіші для єврейського народу. Саме тому ми робимо все, щоб родинний затишок відчувався в усій нашій діяльності. Ми вважаємо, що сім’я та віра щоякнайкраще допомагають подолати усі труднощі та виклики, які постають перед кожною людиною. Пріоритетом для нас є створення у центрі домашньої атмосфери, щоб усі відвудувачі відчували затишок, комфорт і підтримку.

Унікальність

Для більшості єврейського населення, яке проживає у нашому місті та не дотримується релігійних переконань, ми залишаємося єдиним місцем, яке дозволяє без зобов’язань відчувати свою приналежність до єврейства. Наша унікальність полягає в тому, що жодна з існуючих організацій не надає такий широкий спектр послуг для людей віком від 0 до 60 років. Ми як центр є багатогранною платформою для усієї сім’ї. Така позиція дозволяє об’єднати єврейські родини під одним дахом, дати їм можливість відчути себе приналежними до єврейських традицій і культури.

Серце і душа

Жоден організм не може працювати без серця і жити без душі. Так само жоден гідний проект неможливо втілити без серця організації – її команди, а робота не буде справжньою та щирою без вкладеної в неї душі.

Команда

Серцем нашої організації є команда, яка живе цінностями та ідеалами центру, не боїться труднощів і викликів, готова у будь-який момент прийти на допомогу та щодня працює над створенням нових цікавих заходів.

Єврейські цінності

Душею нашого центру виступає єврейська самоідентифікація, або єврейські цінності, і це не просто приналежність до національності, це наріжний камінь, який стоїть у фундаменті усієї організації та наповнює увесь центр сенсом!

І саме це приваблює відвідувачів “Соломоніки”, які розділяють наші цінності та вважають їх основоположними для себе та своїх дітей.