Минулі події

Форум жіночого лідерства

Форум жіночого лідерства

Час:

14:30

Дата:

25 лютого

*Час та дата можуть змінюватися

Це буде справжній підпал! Наймаштабнішний захід нового рівня! Вас чекають кращі спікери України, жінки, які дійсно вміють надихати! Впевні, кожна з вас зможе підчерпнути для себе щось корисне!
Ще кілька років тому, ми думали, що “герої”- це щось із книжок і фільмів, але зараз ми щодня бачимо приклади, як багато жінок перед небезпекою проявляють себе, як справжні героїні та лідерки. Ми вважаємо дуже важливим підтримати їхню ініціативу, та показати на їхньому прикладі, що кожен з нас може змінювати цей світ на краще!
Тож плануйте свій час, зовсім скоро ми відкриємо всі карти і вже починаємо реєстрацію на найкрутіший жіночий форум “Жінки які надихають”

Зустрічайте, наш зірковий склад спікерів:

?️Данієла Лістингург – посланниця Любавицького Ребе в м. Дніпро. Викладачка, лекторка. Досвід роботи в неформальній освіті 15 років.

Та її тема “Жінка в єврейській традиції”
– Як Тора бачить жінку;
– У чому призначення жінки;
– Приклади жінок із різних епох;
– Аналіз їх вчинків і проведення паралелей до сьогоднішніх нас.

?️Євгенія Таліновська – співзасновниця волонтерського штабу «Зграя», м. Київ, що працює ще з 2014 року. З початку повномасштабного вторгнення забезпечуємо також прифронотові лікарні та ті, що приймають поранених, допомагаємо цивільному населенню, проводимо евакуацію тварин.

Та її тема «Сила спільнот»
– Як знайомства та дружба стають підґрунтям для побудови сталих та великих комʼюніті, що можуть створювати і провадити великі, значні та соціально важливі проекти;
– Як надихати, мотивувати та гуртувати людей навколо спільної ідеї.

?️Марія Єфросиніна – телеведуча, співзасновниця ГО «Фонд Маша», який займається психологічною реабілітацією жінок та їх дітей, постраждалих від війни. Почесна Амбасадорка ООН в галузі народонаселення України з питань гендерної рівності та боротьби з насильством, автор та ведуча YuoTube проектів.

Та її тема “ЩО та ХТО рятує мене сьогодні?»
Діалог із Машею Єфросиніною
– Відверта розмова Маші з жінками про натхнення, силу та самодопомогу;
– Як заново навчитися жити повним життям.
– Як і де знаходить сили та мотивацію.
– Відповіді на питання, що хвилюють саме вас!

Фото минулого заходу